Transmit

Transmit Mac için

Mac'ler için zarif ve işlevsel bir FTP istemcisi

İletim , özellikle Mac'lerle birlikte tasarlanan oldukça esnek ve sezgisel bir FTP (Dosya Aktarım Protokolü) istemcisidir . İletim, SFTP, S3 (Amazon. Com dosya barındırma) ve internet üzerinden dosya yükleme, indirme ve silme sağlayan iDisk...Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Hızlı transferler
  • Harika arayüzü
  • Spotlight ve Finder ile Entegrasyon

DEZAVANTAJLAR

  • Bazen kararsız olabilir

Mükemmel
9

İletim , özellikle Mac'lerle birlikte tasarlanan oldukça esnek ve sezgisel bir FTP (Dosya Aktarım Protokolü) istemcisidir .

İletim, SFTP, S3 (Amazon. Com dosya barındırma) ve internet üzerinden dosya yükleme, indirme ve silme sağlayan iDisk / WebDAV protokollerini destekleyen verimli ve zarif bir FTP istemcisidir.
İlk olarak size Transmit'le çarpışan şey, bir FTP istemcisinde bulunan Mac gibi en çok kullanılan arayüzlerden birine sahip olmasından dolayı harika görünüyor. Her şey açıkça soldaki klasörler ile düzenlenmiş ve sağa aktarır.

Herhangi bir dosya aktarımı hızlı ve kolay bir şekilde yapılır ve göndermek istediğiniz her şeyi kolayca düzenleyebilirsiniz. İletim, en çok çalıştığınız öğeler için sürükleme ve damlacıklar oluşturmanızı sağlar ve dosyaları klasörler arasında kolayca taşıyabilir veya birden çok sekmeye görüntüleyebilirsiniz .
İletimi ile de yapabilirsiniz . Mac ve Spotlight ile mükemmel bir şekilde bütünleşir, ama daha da önemlisi Finder ile bütünleşir.
Bu , masaüstünüzdeki herhangi bir harici sürücünün olduğu gibi bir FTP birimi bağlayabileceğiniz anlamına gelir.
Bulduğum tek dezavantaj, bu tekrarlayan bir sorun olmasa da, tercihlere erişmek istediğimde Transmit'in birkaç kez donduğudur.

Son derece esnek ve özelliklerle dolu, hepsi açık ve basit bir arayüzde, Transmit, özellikle Mac'ler için tasarlanmış mükemmel bir FTP istemcisi.

Retina ekranlarındaki bazı grafik sorunları giderildi OS X 10'daki Bildirim Merkezi için ek destek eklendi. Coda 2'den dosyaları sürüklerken olası bir hata düzeltildi Artık yalnızca desteklenen MacBook Pro modellerinde tümleşik grafikler kullanılıyor Artık eList kaydı için kullanıcının e-posta adresini otomatik olarak doldurmuyor

Değişiklikler

  • Retina ekranlarındaki bazı grafik sorunları giderildi OS X 10'daki Bildirim Merkezi için ek destek eklendi. Coda 2'den dosyaları sürüklerken olası bir hata düzeltildi Artık yalnızca desteklenen MacBook Pro modellerinde tümleşik grafikler kullanılıyor Artık eList kaydı için kullanıcının e-posta adresini otomatik olarak doldurmuyor

mac için FTP İstemcileri en fazla indirilenler

Transmit

İndir

Transmit 4.4.8

Transmit hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×